Series
Ratings
26
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 1.0
Something in the RainRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 1.0
SkinsRated ★ 1.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 4.0