Titles you rated
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 1.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
Ip Man 3Rated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0