Titles you rated
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ArcoRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
DecibelRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0