Titles you rated
A-TEENRated ★ 1.5- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.0
- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 2.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5
Pretty Rhythm: Aurora DreamRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5