Titles you rated
OrphanRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.0
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 2.5
The BabadookRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Doggy PooRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Before I FallRated ★ 3.5
SummertimeRated ★ 3.5
Unlocking SherlockRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0