Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.5- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 4.5
Snow White with the Red HairRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0