Titles you rated
AquamanRated ★ 4.0
VenomRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
UnderworldRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0