Movies
Ratings
95
The ClassicRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 2.0
A Christmas CarolRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
Oki's MovieRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.0
King KongRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0