Titles you rated
Our TimesRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 5.0
Red EyeRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 5.0
Horror Stories 2Rated ★ 4.0
Grave EncountersRated ★ 3.0