Titles you rated
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 1.5
Sailor Moon SuperSRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 1.0- 원피스 2기Rated ★ 3.0
- 원피스 3기Rated ★ 3.0
- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 2.0- Doctor WhoRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 2.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 2.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 2.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 2.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0