Titles you rated
- Mother, FlowerRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5- The FeverRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Underground RendezvousRated ★ 3.5