Titles you rated
- Merry MaryRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
A Song to the SunRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.5
Cain and AbelRated ★ 4.0
Steal HeartRated ★ 2.5
Bates MotelRated ★ 3.5- Bates MotelRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 4.5
Bates MotelRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5