Series
Ratings
11
Personal TasteRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0