Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5