Series
Ratings
45
The TrunkRated ★ 0.5
Agatha All AlongRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.0