Movies
Ratings
31
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
StardustRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0