Movies
Ratings
246
Bunshinsaba 2Rated ★ 2.5
World Trade CenterRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Temple GrandinRated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 4.0
Pokémon Heroes: Latios and LatiasRated ★ 3.5
Bleach: Fade to Black, I Call Your NameRated ★ 4.0
Bleach the Movie 2: The Diamond Dust RebellionRated ★ 3.5
Bleach the Movie: Hell VerseRated ★ 4.5
Naruto the Movie 2: Legend of the Stone of GelelRated ★ 3.5
Naruto Shippuden the Movie: BondsRated ★ 4.0
Naruto Shippuden: The MovieRated ★ 3.5
Bleach: Memories of NobodyRated ★ 3.5
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of SnowRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: The Will of FireRated ★ 3.0