Series
Ratings
357- 블리치Rated ★ 3.5
Oblivion BatteryRated ★ 0.5
Orange DaysRated ★ 3.0
Pokémon ConciergeRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.0
Daehanminguk ChikindaejeonRated ★ 1.5
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 1.5
Drink MastersRated ★ 3.5
Pressure CookerRated ★ 0.5
Yu-Gi-Oh! 5D'sRated ★ 5.0
Five Star ChefRated ★ 3.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 1.5
- Blue Ribbon Baking ChampionshipRated ★ 3.0
- The Big Family Cooking ShowdownRated ★ 3.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 0.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 0.5
The Way of PonRated ★ 0.5
Black Butler Public School ArcRated ★ 2.5
IDOLiSH7 Third Beat!Rated ★ 0.5