Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
BurningRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
The GuiltyRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0