Movies
Ratings
623
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
I OriginsRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 4.0
How To Operate A Polaroid CameraRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0
Look Who's BackRated ★ 3.5
MudRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.5
The Hunt for Red OctoberRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
The Thin Red LineRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0