Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 2.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 0.5
TwentyRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0