Titles you rated
Alien: EarthRated ★ 1.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Samurai ChamplooRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 2.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 2.5