Movies
Ratings
814
MantisRated ★ 3.5
ExterritorialRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 4.5- Next DoorRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.5
DamselRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
NowhereRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5