Movies
Ratings
1548
Hidden FaceRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Girl on a BulldozerRated ★ 1.0
On the LineRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 2.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.5