Titles you rated
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Project Wolf HuntingRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 4.0
Dear ExRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0