Series
Ratings
258
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
My Dearest NemesisRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 1.5
When the Stars GossipRated ★ 2.0- Steel Troops WRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
ConnectionRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 4.0
Café MinamdangRated ★ 2.5
I Am SoloRated ★ 4.0