Titles you rated
LostRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0