Movies
Ratings
330
Captain MarvelRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0