Titles you rated
FrankRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
Paddington 2Rated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
BattleshipRated ★ 1.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5