Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 2.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0