Titles you rated
Midnight RunnersRated ★ 2.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0