Titles you rated
Oh My VenusRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5