Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 1.0
ConstantineRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
Green LanternRated ★ 0.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 1.5
The Book of EliRated ★ 4.0
WindtalkersRated ★ 3.0
BeowulfRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The PredatorRated ★ 1.5
SisterRated ★ 0.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5