Series
Ratings
223
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
All InRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
WATCHERRated ★ 4.5
HyenaRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 1.5
How Do You Play?Rated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5