Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
ExitRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0