Series
Ratings
21
How Do You Play?Rated ★ 4.5
Food Wars!Rated ★ 4.0
The Fishermen and the City 3Rated ★ 4.0
City Fisherman 2Rated ★ 3.5
Graceful FamilyRated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 3.5
Goblin SlayerRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5
The RebelRated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5