Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0- The WindowRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
A Brighter Summer DayRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 2.5
A Trip to the MoonRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 2.5
I WishRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
FluRated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0