Series
Ratings
90
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Ao Haru RideRated ★ 4.0- Ao Haru Ride Season 2Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 5.0- 나루토 2기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 5.0
- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5