Titles you rated
ShooterRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
The PrestigeRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0