Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Mr. Smith Goes to WashingtonRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0