Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Inseparable BrosRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
The VanishedRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 4.5
One Week FriendsRated ★ 4.5
3 GenerationsRated ★ 4.0
Pelé: Birth of a LegendRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5