Movies
Ratings
489
The MediumRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 3.5
MalignantRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
My LoveRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
Godzilla VS. KongRated ★ 3.0
Hijra in BetweenRated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Raya and the Last DragonRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
New Year BluesRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0