Series
Ratings
63
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.5
Angry MomRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0