Series
Ratings
26
WestworldRated ★ 2.0
Making a Murderer Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 3.0
Goodbye SoloRated ★ 4.5
Children of A Lesser GodRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 2.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 3.0
OzarkRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0