Movies
Ratings
92
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 5.0
pace makerRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 2.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.0
August RushRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0