Movies
Ratings
185
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0