Movies
Ratings
956
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
CarolRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0