Series
Ratings
88
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Crown Season 6Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
MessiahRated ★ 4.0