Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 5.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 1.0
First ManRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.5