Titles you rated
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.5
Sweet RevengeRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Love RainRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5